Ja nie rozumiem czemu ludzie z takim wykształceniem potrafią tak spieprzyć inwestycje za 500 mln złotych... Inwestycje, która nie jest dokończona i nie będzie przez jakiś czas ;] Mamy nieestetyczną konstrukcję trybun Płd,Płn. Wypadałoby teraz po prostu bić się w serce i nowy projekt przeprowadzić na te 2 trybuny, żeby było bliźniacze do zach. wsch.

Do tego pozbycie się pawilonu i przede wszystkim nowa konstrukcja dachu wraz z elewacją.
Ten stadion da się odremontować... no ale cóż za kolejne 400 mln ;] Prawie wszystkie stadiony wyglądają bez elewacji tak jak nasz, no ale cóż taki Baltic Arena ma ciekawą bryłę a nie samą konstrukcję betonową ;] No cóż ale projektować fajnie też nie jest jak się nie ma miejsca na stadion, tak samo na hale ;/ Wsadzić majtki na łeb też się da ale nie wyglądają one tak estetycznie jak na dup*** ;]
Potrzebny nam projekt architektoniczny na bryłę stadionu i tyle ;] za kolejne 100-200mln ;]