Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#634
Stary 09.08.2010, 08:00
Cytat:
W czwartek mieliśmy mecz. Wróciliśmy do Krakowa o czwartej nad ranem i na pewno jeszcze to odczuwamy
no tak wszystko jest świetnie gdyby nie te puchary
zamiast szukać usprawiedliwienia, zastanowiłby się jak grać lepiej
po kiego on szuka usprawiedliwień, zagrali źle, tak jak z Karabachem a teraz niech się wezmą do roboty
Odpowiedz cytując