|
Nie zgadzam sie zupełnie co do Bunozy
Ma dobry odbiór, jest agresywny, zdecydowany
głową też gra przyzwociie
Faktem jest, że popełnia błędy w ustawieniu
a najgorzej wygląda pod względem zwinności i mobilności
jednak myśle, że przy Cleberze lub być moze przy Chavezie mozna bedzie te wady zniwelować
Wg mnie znacznie gorzej grał wczoraj Kowalski
|