Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#633
Stary 09.08.2010, 07:43
Nie zgadzam sie zupełnie co do Bunozy
Ma dobry odbiór, jest agresywny, zdecydowany
głową też gra przyzwociie
Faktem jest, że popełnia błędy w ustawieniu
a najgorzej wygląda pod względem zwinności i mobilności
jednak myśle, że przy Cleberze lub być moze przy Chavezie mozna bedzie te wady zniwelować
Wg mnie znacznie gorzej grał wczoraj Kowalski
Odpowiedz cytując