Wyświetl pojedynczy post
carpenter
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 09.08.2010, 07:33
RAF ciężko jest oceniać czyjąś inteligencję nie znając wszystkich faktów. Generalnie z Boguskim problem jest taki, że od momentu kontuzji, chłopak ma blokadę psychiczną. Odstawienie go na bok teraz mogłoby oznaczać koniec jego kariery. Dodatkowo, bardzo cieszy postawienie na młodego Rado. Jeśli jednak Kula uznał, że na cały mecz jeszcze nie jest gotowy, to widocznie miał do tego podstawy. Myślę, że lepiej wprowadzać chłopaka powoli, bo niektórym wrzucenie na głęboką wodę nie służy. Dodatkowo jest to wyraźny sygnał dla reszty młodzieży, że jednak można przekroczyć tę granicę i zostać pełnowartościowym zawodnikiem Wisły w inny sposób niż przychodząc z innego klubu.
Odpowiedz cytując