Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
ero.
Member
Od: 05.2010
Offline
#
631
09.08.2010, 07:22
Mały Kirm Rado Cikos Gordan Trzeba chwalić za występ bo ładnie i ambitnie zagrali reszta bez komentarza
ero.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ero.
Znajdź inne posty napisane przez ero.