Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
Od: 02.2006
Offline
#
629
09.08.2010, 07:08
Panowie podzielam opinie o Bounzie... Myslalem ze po Mariuszu Jopie nikt nie wprawi mnie o wyzsze bicie serca. Niestety po kilku meczach widze ze "ambitny" Gordan dostal sie do naszego klubu troche na wyrost...
LUKAS77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LUKAS77
Znajdź inne posty napisane przez LUKAS77