Wyświetl pojedynczy post
LUKAS77
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#629
Stary 09.08.2010, 07:08
Panowie podzielam opinie o Bounzie... Myslalem ze po Mariuszu Jopie nikt nie wprawi mnie o wyzsze bicie serca. Niestety po kilku meczach widze ze "ambitny" Gordan dostal sie do naszego klubu troche na wyrost...
Odpowiedz cytując