Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6613
Stary 09.08.2010, 06:44
Maćko napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj to teraz i spal się ze wstydu.
Ten Pawełek dziś wybronił nam mecz. Mam nadzieję, że konkurencja wyrośnie na miarę Dolha-Pawełek i efekty również będą podobne.
tak i chwała mu za to, ale oczywiście w jego przypadku nie obyło się bez głupich kiksów... inaczej byś pisał gdyby któraś z jego głupio wypuszczonych piłek trafiła pod nogi piłkarzy Arki...
Odpowiedz cytując