Maćko napisał(a):

Przeczytaj to teraz i spal się ze wstydu.
Ten Pawełek dziś wybronił nam mecz. Mam nadzieję, że konkurencja wyrośnie na miarę Dolha-Pawełek i efekty również będą podobne.
|
tak i chwała mu za to, ale oczywiście w jego przypadku nie obyło się bez głupich kiksów... inaczej byś pisał gdyby któraś z jego głupio wypuszczonych piłek trafiła pod nogi piłkarzy Arki...