|
Dlatego napisałem: "jakkolwiek się przygotuje". Wiele nie trzeba, a Majchrowski jest pod ścianą - nikt poza Wisłą tego obiektu nie wynajmie, a jak pójdzie info w świat o tym, że Wisła nie bierze stadionu z konkretnych powodów, to Majchrowskiemu odbije się to czkawką, zwłaszcza, że zbliżają się wybory.
No cóż, zobaczymy jutro. Ja mam głęboką nadzieję, że Basałajowi zależy na pozycji i w klubie i klubu, a jeśli on nie wywalczy dokończenia obiektu, to nie zrobi tego już nikt inny - ZIKIT i prezydent ignorują interpelacje i prośby SKWK, w sposób delikatnie mówiąc komunistyczny.
|