Fajnie Mario, uratował nam meczyk.
Cikos - fajnie parę razy powalczył, strzelał, podawał, bardzo aktywny boczny obrońca, więcej go z przodu niż z tyłu, oto chodzi
Bunoza ze trzy razy się zagapił, ale miał też tyle samo dobrych interwencji, parę wślizgów w polu karnym, dość ryzykownych.
Kowalski - cóż, na naszą ligę się nada, ale na Azerów już nie

Diaz - jak zwykle, pożyteczny i waleczny
Sobol - na ligę już nie będzie widać tak braków fizycznych, które były tak widoczne z Karabachem
Piotrek - bez historii mecz dla niego
Kirm, przyjęcie piłeczki przy asyście mistrzostwo(już widzę, jakby to przyjął Mały/Boguski/Brożek, to pewnie przy linii końcowej by nie wychamowali

), to potwierdza, że jeśli chodzi o umiejętności techniczne, jest jednym z najlepszych u nas...
Rado - przyzwoicie, debiut udany
Małecki - szarpał, starał się, jak zwykle, wykonanie niestety gorsze
Paweł Brożek - kolejny kiepski mecz
Żuraw/Wilk/Boguski - Żuraw niewidoczny, Wilk też, ale akurat on parę pożytecznych odbiorów miał, w ataku też się pokazał przy rozegraniu. Boguskiemu to może półroczne wypożyczenie w jakimś Bytomiu albo coś by się przydało? co? Tam niech sobie te setki marnuje. Jedyny plus, to że te setki ma, może w końcu zacznie strzelać z prawdziwego zdarzenia, a nie tylko przewracać się przy golach
Napastników na papierze mamy świetnych, szkoda, że wszyscy jeśli chodzi o wykańczanie akcji są kiepscy.