Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33143
Stary 08.08.2010, 23:50
jova napisał(a):Wyświetl post
Nie nadążam za tym tokiem rozumowania. Gdy obrona jest słaba to należy ustawić zespół bardzo ofensywnie? Po co? By rywale mogli częściej kontrować i grać z naszymi obrońcami jeden na jednego? Ja spodziewałem się zobaczyć parę defensywnych pomocników, bo przy takim ustawieniu środek byłby lepiej zabezpieczony, a para Kowalski-Bunoza odciążona.
Żeby strzelić gola więcej niż przeciwnik-stara metoda Kasperczaka I.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując