jova napisał(a):

|
Nie nadążam za tym tokiem rozumowania. Gdy obrona jest słaba to należy ustawić zespół bardzo ofensywnie? Po co? By rywale mogli częściej kontrować i grać z naszymi obrońcami jeden na jednego? Ja spodziewałem się zobaczyć parę defensywnych pomocników, bo przy takim ustawieniu środek byłby lepiej zabezpieczony, a para Kowalski-Bunoza odciążona.
|
Żeby strzelić gola więcej niż przeciwnik-stara metoda Kasperczaka I.