Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#621
Stary 08.08.2010, 23:48
ze w niego strzelili... ze pilka mu na glowe spadla...


Cytat:
To co nie ktorzy tu wypisuja to dla mnie jakas paranoja, jakie wogole plusy ? totalne dno to co dzis pokazali , pawelka chwalicie ? za co ? za to ze marni kopacze arki w niego strzelali ...., Kulawik bladego pojecia o trenerce , sklad ustawil makabrycznie, brozek nie umie kopnac dobrze pilki a o jego kompan boguskim nie wspomne, niektorzy oceniaja wysoko maleckiego, ja sie pytam za co ? za to ze spadla mu pilka na glowe i ja odbil ,musi przyjsc jakis dobry trener i moze ogarnie te nasze gwiazdy, jedynym plusem jaki zauwazam to postawienie na Rado i tyle dobrego w dzisiejszym meczu.
trzymajcie jakis poziom.. to forum nie czytaja tylko kibice Wisly, nie robcie wiochy jak na forum gorszej strony Blon, wszak wyzwiska typu ****a, lajza, debil, pajac i smiec w strone grajkow to juz lekka przesada.. chyba ze moderatorom to lata..

a gdzie tak napisalem? wyzwiska sa przegieciem,dziwne ze sie to toleruje,.. chodzilo mi o pisanie nazwisk malymi literami..
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 09.08.2010 o godz. 00:01.
Odpowiedz cytując