Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33139
Stary 08.08.2010, 23:40
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
To podziękuj panu Kasperczakwi oraz trenerowi od przygotowania fizycznego.Zagraliśmy bardzo ofensywny ustawieniem, bo w obronie jak wiadomo braki.Tylko sami widzieliśmy jak drużyna jest kondycyjnie przygotowana lub jak jest zgrana.Arce lepiej wychodziła gra na 1 kontakt niż nam.Mieliśmy chociaz 1 taką sytuację?
Nie nadążam za tym tokiem rozumowania. Gdy obrona jest słaba to należy ustawić zespół bardzo ofensywnie? Po co? By rywale mogli częściej kontrować i grać z naszymi obrońcami jeden na jednego? Ja spodziewałem się zobaczyć parę defensywnych pomocników, bo przy takim ustawieniu środek byłby lepiej zabezpieczony, a para Kowalski-Bunoza odciążona.
Odpowiedz cytując