Pablo84 napisał(a):

|
To podziękuj panu Kasperczakwi oraz trenerowi od przygotowania fizycznego.Zagraliśmy bardzo ofensywny ustawieniem, bo w obronie jak wiadomo braki.Tylko sami widzieliśmy jak drużyna jest kondycyjnie przygotowana lub jak jest zgrana.Arce lepiej wychodziła gra na 1 kontakt niż nam.Mieliśmy chociaz 1 taką sytuację?
|
Nie nadążam za tym tokiem rozumowania. Gdy obrona jest słaba to należy ustawić zespół bardzo ofensywnie? Po co? By rywale mogli częściej kontrować i grać z naszymi obrońcami jeden na jednego? Ja spodziewałem się zobaczyć parę defensywnych pomocników, bo przy takim ustawieniu środek byłby lepiej zabezpieczony, a para Kowalski-Bunoza odciążona.