Wyświetl pojedynczy post
Cfaniak
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: te pieniadze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#620
Stary 08.08.2010, 23:34
To co nie ktorzy tu wypisuja to dla mnie jakas paranoja, jakie wogole plusy ? totalne dno to co dzis pokazali , Pawelka chwalicie ? za co ? za to ze marni kopacze arki w niego strzelali ...., Kulawik bladego pojecia o trenerce , sklad ustawil makabrycznie, Brozek nie umie kopnac dobrze pilki a o jego kompan Boguskim nie wspomne, niektorzy oceniaja wysoko Maleckiego, ja sie pytam za co ? za to ze spadla mu pilka na glowe i ja odbil ,musi przyjsc jakis dobry trener i moze ogarnie te nasze gwiazdy, jedynym plusem jaki zauwazam to postawienie na Rado i tyle dobrego w dzisiejszym meczu.
Ostatnio edytowane przez Cfaniak : 08.08.2010 o godz. 23:56.
My jesteśmy Wisła, My nigdy nie poddamy się !

Odpowiedz cytując