To co nie ktorzy tu wypisuja to dla mnie jakas paranoja, jakie wogole plusy ? totalne dno to co dzis pokazali , Pawelka chwalicie ? za co ? za to ze marni kopacze arki w niego strzelali ...., Kulawik bladego pojecia o trenerce , sklad ustawil makabrycznie, Brozek nie umie kopnac dobrze pilki a o jego kompan Boguskim nie wspomne, niektorzy oceniaja wysoko Maleckiego, ja sie pytam za co ? za to ze spadla mu pilka na glowe i ja odbil

,musi przyjsc jakis dobry trener i moze ogarnie te nasze gwiazdy, jedynym plusem jaki zauwazam to postawienie na Rado i tyle dobrego w dzisiejszym meczu.