Wyświetl pojedynczy post
leyzer87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów/Kraków.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#619
Stary 08.08.2010, 23:28
Najsłabiej - niestety - znowu Boguski, obszerniejszy komentarz zbędny.
Obok meczu całkowicie przeszedł Pietia, co się z nim dzieje?
Żuraw, jak ktoś już zauważył, nie dostawał podań, więc i nic wielkiego nie pokazał.
Pawełek miernie(to dobra ocena), ale kilkukrotnie, to mnie mocno wpierdzielił maślanymi palcami.
Kowalski - niestety znów słabo, życzę mu jak najlepiej, chciałbym, żeby miał tak zwany opóźniony zapłon i nagle zaczął grać chociaż przyzwoicie, ale to raczej nie ta skala talentu.
Bunoza - pozytywne wrażenie. Czy też mieliście takie odczucie, że się nie pie****i, jak Nikola?
Rado - brawo dla Kulawika za decyzję i mimo tremy chłopak pokazał, że coś tam potrafi. Przyzwoita szybkość, i całkiem ładne uderzenie z dystansu oddał. Na pewno zagrał lepiej niż jego zmiennik(Boguski).
Cikos - rzeczywiście w obronie słabiutko, ale w ofensywie jest świetny. Pamiętajmy, że jest młody i ma czas by się wyrobić. Ale w ataku, ani Alvarez, ani Baszczu(z całym szacunkiem), ani Singlar nie robili na mnie takiego wrażenia.
Kirm - w końcu gra, on tego potrzebuje i tu znowu plus dla Kulawika.
Małecki - zdecydowanie najproduktywniejszy zawodnik, no i bramka.
Sobol - Pozytywnie. Ładnie próbował z dystansu.
Diaz - zajebisty mecz. Chcieli nam go dziś zabić, ale się nie dał.
Wszelkie błędy ortograficzne, gramatyczne, fleksyjne i inne są zamierzonymi działaniami autora tego posta i są objęte prawami autorskimi. Kopiowanie, powtarzanie i dyskutowanie o nich surowo zabronione.
Odpowiedz cytując