Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33134
Stary 08.08.2010, 23:19
Pablo84

O jakich ty pucharach nawijasz

Mnie chodzi o to, aby nas ponownie nie zgwałciły pasiaste damy i tym podobne swojskie półprodukty a Tobie Borussia się marzy w roli gwałciciela. Bo skoro przypuszczalnie najsłabsza drużyna naszej ligii, stwarza sobie w kilka minut parę setek, to z innymi, Pawełek wiecznie nie będzie piłkarzem meczu, o czym doskonale wiemy
Ostatnio edytowane przez kot : 08.08.2010 o godz. 23:24.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując