Pablo84
O jakich ty pucharach nawijasz
Mnie chodzi o to, aby nas ponownie nie zgwałciły pasiaste damy i tym podobne swojskie półprodukty a Tobie Borussia się marzy w roli gwałciciela. Bo skoro przypuszczalnie najsłabsza drużyna naszej ligii, stwarza sobie w kilka minut parę setek, to z innymi, Pawełek wiecznie nie będzie piłkarzem meczu, o czym doskonale wiemy
