Wyświetl pojedynczy post
zbymak
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33130
Stary 08.08.2010, 23:06
kot napisał(a):Wyświetl post
Autentycznie, za ten sabotaż na Wisle ze stoperami, to bym Basałaja wywalił na zbitą twarz ze swojej firmy.
Jak się Cupiał nie wtrąci w ten autorski projekt Basałaja, i jutro nie zatrudni dyrektora sportowego wraz z trenerem, to będzie to musiał zrobić nie za długo, gdyż Wisła bez obrony daleko nie zajedzie a Basałaj stara się nikogo nie dopuszczać do tego swojego, autorskiego projektu Wiślackiego.

Basałaj, jeśli chce uratować swoją twarz, to powinien na dzień dobry wywalić tego, kto odpowiada za Bunozę i Kowalskiego. Szkoda, że jak zwykle, pokrakę w Wiśle zakontraktowano na 5 lat, za kasę porażającą, jak na jego umiejętności ( ciekawe, kto skasował procenty z kasy Cupiała ? ) a stopera z sensem, wypożycza się na rok i pewnie potem się go straci.

Cupiał już powinien reagować, gdyż zespół buduje się od obrony a w Wiśle, nowi mądrale, wymyślili , że zespól demontuje się od obrony.

Wisła potrzebuje w trybie pilnym, oprócz Cheveza, 2 (dwóch ) stoperów klasy Głowackiego i prawego obrońcę, gdyż Cikos, jest raczej pomocnikiem a nie obrońcą, natomiast Burliga w tym sezonie raczej nie zagra a Singlar chyba już nie zdoła wrócić do zdrowia w ogóle.
Tak bo Marcelo i Glowacki odchodzili bez zgody Cupiała
Odpowiedz cytując