Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#616
Stary 08.08.2010, 23:02
Czytaliście co Kula powiedział na konferencji? Kula ma jaja! Nie boi się powiedzieć co myśli....Zaimponował mi.... Poza tym dobra gra Kirma w końcu....! Reszta słabo...Wisło! Obudź się! Sobol po meczu powiedział ze potrwa jeszcze wychodzenie z kryzysu...
Odpowiedz cytując