Czytaliście co Kula powiedział na konferencji? Kula ma jaja! Nie boi się powiedzieć co myśli....Zaimponował mi....

Poza tym dobra gra Kirma w końcu....! Reszta słabo...Wisło! Obudź się! Sobol po meczu powiedział ze potrwa jeszcze wychodzenie z kryzysu...