Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#615
Stary 08.08.2010, 22:59
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Za pół roku po takim meczu większość komentarzy byłaby utrzymana w tonacji optymistycznej. Czytałbym o tym, że liczą się trzy punkty, zwycięzców się nie liczy i inne podobne bzdury.

Teraz, kiedy mamy jeszcze świeżo w pamięci kompromitację w eliminacjach do europejskich pucharów (choć w naszym wypadku celniejszą nazwą byłby Puchar Azji) nikt się takim meczem nie zadowala. Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję, że do kolejnych meczy z prawdziwymi drużynami piłkarskimi podejdziemy z realistyczną wizją naszego miejsca w szeregu.
Zaoszczedzi to wielu z nas przykrych rozczarowań.
Obym się mylił ale podobnie jak dziś może wyglądać przynajmniej kilka następnych spotkań. Nie najlepiej wyglądamy fizycznie co było widać już w meczach z Azerami. Taktycznie też mam wrażenie że póki co jest jeden wielki bajzel. Formacja defensywna co mecz w innym zestawieniu, w pomocy i ataku to samo. Więc trudno wymagać wielkiej piłki.
Odpowiedz cytując