Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33127
Stary 08.08.2010, 22:59
cinekw napisał(a):Wyświetl post
Chavez na rok. Szkoda ze nie mamy opcji pierwokupu bo on ma jakiś dziwny kontrakt z tym swoim klubem..

dziwny , bardzo dziwny.. i nasi dzialacze wykazali sie cwaniactwem wiec nie ma co narzekac ze tylko rok
Odpowiedz cytując