Faktycznie na dzień dzisiejszy to jest najgorzej grająca drużyna odkąd Cupiał wszedł do Wisły.
W każdej formacji gra wygląda tragicznie a zawodnicy którzy rozgrywają bardzo przeciętny mecz, są najlepsi w drużynie - Dziś to był Kirm i Mały.
Oprócz Pawełka który zagrał solidnie.
Dziś nagle wszyscy siedli na Boguskiego a przecież on taką kichę gra od czasu kontuzji.Jeśli Piotrek Brożek był w****iony że z Karabachem grał na obronie to dziś potwierdził że na pomocnika to on się kompletnie nie nadaje = człowiek widmo dzisiejszego meczu
Środek obrony...jedna wielka improwizacja , trafimy na bardziej odważną drużynę i będzie powtórka z czwartku.
Ogólnie głód i mizeria.
La Furia Dell' Est napisał(a):

Koleś jestes tu od niecalych 2 miesięcy i piszesz o zawodniku Wisły WYPIERDALAJ?.....Odpowiem krotko-sam wypierdalaj i nie wracaj........ca za wysyp pokemonów.......................Fuck!
|
Za jednego który trzymał to forum za mordę, przyszło pięciu i mamy wolną amerykankę.Można w zasadzie bez żadnych konsekwencji wszystkich obrażać, co najwyżej ktoś z łaską wytnie posta ,natomiast stado pokemonów rządzi.Wstyd na całą Polskę ale jak widać wszyscy to mają głęboko w d.
ps a że da się , pokazuje choćby temat kibicowski - mniej postów jest do ogarnięcia - ok ale nie ma pobłażania i bawienia się z dziećmi