tofik napisał(a):

|
Z tym Bunozą to gruby wał musiał pójść. Albo Edek, albo Zdzisiek przytulili sumkę od menedżera. A my frajerzy bez dyr sportowego i scutingu to łyknęliśmy.
|
Bunoza ponoc byl obserwowany przez pol roku.....
moze ten co go obserwowowal byl niewidomy
tak sie zastanawiam jaki by to bedzie smiech jak gosc utrzyma obecna dyspozcje ...w A klasie ponoc poszukuja i skupuja drewianych stoperow.