Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33116
Stary 08.08.2010, 22:29
tofik napisał(a):Wyświetl post
Z tym Bunozą to gruby wał musiał pójść. Albo Edek, albo Zdzisiek przytulili sumkę od menedżera. A my frajerzy bez dyr sportowego i scutingu to łyknęliśmy.


Bunoza ponoc byl obserwowany przez pol roku.....

moze ten co go obserwowowal byl niewidomy

tak sie zastanawiam jaki by to bedzie smiech jak gosc utrzyma obecna dyspozcje ...w A klasie ponoc poszukuja i skupuja drewianych stoperow.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując