Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#604
Stary 08.08.2010, 22:25
qchar90 napisał(a):
dobrze Wichniarek powiedział ze Małeckiemu to przydałaby sie kara 3 miesiecow za takie zachowanie w sparigu z Hanooverem
hehehehe, a co mial powiedziec skoro ten Malecki w przyszlosci moze skarcic jego druzyne?
to jest chlop z obozu wroga, dla niego to najlepiej jakby Wisla spadla do 1 ligi.. dziw ze to kibic Wisly pisze przyklaskujac temu komus.. widze ze zalezy Ci na Wisle tak jak Wichniarkowi
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 08.08.2010 o godz. 22:27.
Odpowiedz cytując