qchar90 napisał(a):
|
dobrze Wichniarek powiedział ze Małeckiemu to przydałaby sie kara 3 miesiecow za takie zachowanie w sparigu z Hanooverem
|
hehehehe, a co mial powiedziec skoro ten Malecki w przyszlosci moze skarcic jego druzyne?
to jest chlop z obozu wroga, dla niego to najlepiej jakby Wisla spadla do 1 ligi.. dziw ze to kibic Wisly pisze przyklaskujac temu komus.. widze ze zalezy Ci na Wisle tak jak Wichniarkowi