|
Ja juz teraz rozumiem jak moglismy przegrac z Karabachem,z taka gra to cud ze Szawle przeszlismy....
Gra naszej druzyny w zasadzie niczym nie rozni sie od meczow w A klasie ,tyle ze tam graja za 3 kufle piwa a u nas za grube tysiace zlotych.
wg bushido po obejrzeniu czegos takiego zostaje tylko harakiri ,niewiem jak pilkarze moga grac taki antyfutbol
smutne ze dzis zlala by nas kazda juz nawet nie przecietna ale nawet i slaba druzyna z Europy,na jakas tam Arke wystarczylo.....zal pisac wiecej,ciszej nad ta trumna
|