Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#594
Stary 08.08.2010, 21:57
Tymi kopaczami nic już nie wstrząśnie, chyba że konkurencja innego sprowadzonego gracza i trener z zagranicy, któr będzie miał pełne wsparcie bossa gdy kilku prowodyrów będzie mu fikać. Wtedy ławeczka, a potem won.
Widzieliście tempo meczu ? To był chodzony truchtany mecz. Po blamażu w Karabachu naiwnie spodziewałem się, że zechcą szybciej pobiegać.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 08.08.2010 o godz. 21:59.
Odpowiedz cytując