Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#589
Stary 08.08.2010, 21:36
AS82 napisał(a):Wyświetl post
fajnie ze 3 punkty , Kulawik przyswirowal z Rado ,ale dobrze, najlepszy Kirm zdjety chyba niepotrzebnei przez Wilka ,brawo
Najlepszy to był Mariusz Pawełek. Gdyby nie on to byśmy nawet punktu nie zdobyli, bo ta łamaga Boguski jest gorsza niż Bartek Grzelak...
Odpowiedz cytując