AS82 napisał(a):

|
fajnie ze 3 punkty , Kulawik przyswirowal z Rado ,ale dobrze, najlepszy Kirm zdjety chyba niepotrzebnei przez Wilka ,brawo
|
Najlepszy to był Mariusz Pawełek. Gdyby nie on to byśmy nawet punktu nie zdobyli, bo ta łamaga Boguski jest gorsza niż Bartek Grzelak...