Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#587
Stary 08.08.2010, 21:34
Ale widać, że ktoś czyta z Wisły to forum, bo nie było skandowania nazwisk przy czytaniu składu, tylko spiker przeczytał jednym ciągiem całą drużynę
Odpowiedz cytując