Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
PrzemyślABG
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
13521
08.08.2010, 21:21
Proud
napisał(a):
Najbliższą kolejkę gramy na wyjeździe. W Łodzi.
Najbliższa kolejkę gramy na wyjeździe. W Chorzowie.
Krakowska Wisła !
PrzemyślABG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PrzemyślABG
Znajdź inne posty napisane przez PrzemyślABG