|
[quote]te]- Powiedziałem przed meczem Rafałowi, że [b]
To jak nie umie to po kiego mówisz o jakimś regresie? sam sobie zaprzeczasz. Nic do Boguskiego nie mam bo nie jego winą jest że Kula go wystawił i robił co mógł w dzisiejszym dniu w dyspozycji w jakiej na dziś dzień jest.
Z tym Rado to tez mieszanie uczucia i że akurat Kula go wystawił. Choć to brutalne wniosek nasuwa się sam. Dobrze że graczem meczu był Pawełek bo jak chłopa lubię tak nie mogłem pojąc czemu ktoś kto dopiero powraca po kontuzji zastępuje jednego z najlepszych graczy w meczach pucharowych. Za nim Basałaj wdrąży w życie temat Kulawika jako trenera Wisły niech da mu potrenować kogoś innego i najwyżej po 5 latach zaczniemy myśleć czy jest sens.
Riosa na treningach chyba nie oglądał. Tak samo w sparingach.
Zdupcać ile w sił w nogach byle jak najszybciej z tego Hutnika. Bo na tej buraczanej płachcie bez prawdziwej atmosfery dużo nie zdziałamy. Choć ze scenariusza na najbliższe miesiące wynika że Majchrowski po raz kolejny dołoży swoją cegłówkę, która utworzy wystarczająco wysoki mur który zablokuje dojście po MP.
Aha, i znów ta *******ona nonszalancja w końcówkach przy prowadzeniu. Ciągle o tym piszę bo nic mnie tak nie w****ia jak właśnie to.
Nie bawić się, nie podawać sobie piłeczki w polu karnym, nie żonglować nią ogółem rzecz biorąc i nie usypiać kiedy do końca meczu zostaje 10 minut.
Tylko WY*******IĆ ją daleko w krzaki, bo przez tą próbę zagrania mądrej piłki często wychodzi nieporadność i gole z dupy dla rywala (przykładów wiele)
I zapomniałbym o Diaze - dziękuje Ci za walkę mimo turbulencji jakich doznałeś.
Powód: Mój błąd. Gorąca głowa bo się przeraziłem widząc skład.
Ostatnio edytowane przez element : 08.08.2010 o godz. 21:35.
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki"
"Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze"
"Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center"
cdn..
|