|
A weźcie się ku** ogarnijcie ! Nie pasuje Wam Bunoza, to dawać każdy na stadionie wrzuca po piątaku i tak co mecz i wtedy zakupumy se grajka, a Wy wiecznie niezadowoleni. Wielbicie Riosa, a jeszcze nie kopłnoł oficjalnie piłki, wierze w niego, ale żebyście się nie przejechali.
|