Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#569
Stary 08.08.2010, 21:10
grubo przepłacono za Bunoze, takich zawodników powinno sie za darmo ściągac.Pamietgam poczatki Marcelo czy Clebera w Wiśle to grali znacznie pewniej
Odpowiedz cytując