Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 08.08.2010, 21:08
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Małecki to powinien być obrońca boczny. Prawy czy lewy. Skorża tak kiedyś proponował go ustawiać. Polska ma problemy z nimi, a ja uważam, że Małecki to mógłby być taki polski Philip Lahm
Bardzo ciekawy sąd. Kto wie jakby było gdyby taką pozycję przybrał Mały..
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując