anthony09 napisał(a):

|
Małecki to powinien być obrońca boczny. Prawy czy lewy. Skorża tak kiedyś proponował go ustawiać. Polska ma problemy z nimi, a ja uważam, że Małecki to mógłby być taki polski Philip Lahm
|
Bardzo ciekawy sąd. Kto wie jakby było gdyby taką pozycję przybrał Mały..