|
Katastrofalna postawa Boguskiego, nie wiem co ten człowiek wyprawia. Totalny brak umiejętności. Małecki w końcu wziął się za grę, a nie za pretensje do kolegów z drużyny. Ogólnie rzecz biorąc bardzo słabo wygląda Wisła pod względem gry. 1: 0 to najmniejszy wymiar kary.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
|