Wyświetl pojedynczy post
junior1906tsw
Senior Member
 
 
Od: 02.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#558
Stary 08.08.2010, 21:03
Katastrofalna postawa Boguskiego, nie wiem co ten człowiek wyprawia. Totalny brak umiejętności. Małecki w końcu wziął się za grę, a nie za pretensje do kolegów z drużyny. Ogólnie rzecz biorąc bardzo słabo wygląda Wisła pod względem gry. 1: 0 to najmniejszy wymiar kary.
` Tylko jeden Klub kocham aż po grób... `
Odpowiedz cytując