|
Jedyny pozytyw jaki zaobserwowałem w tym meczu to lekka zmiana mentalności Małeckiego ( chodzi o pretensje do kolegów ). No jeszcze na siłę to można powiedzieć że Pawełkowi konkurencja służy.
Przy takiej grze te 3 punkty kompletnie mnie nie cieszą bo nie mają żadnego znaczenia.
Co jeszcze
1. Po raz kolejny zespół sprawia wrażenie kompletnie nieprzygotowanego do sezonu.
2. Kulawik to żaden trener - kompletnie nie trafił z ustawieniem ( jaka była taktyka na ten mecz ?! ), nie potrafił zmotywować piłkarzy ( co po wtopie z Azerami nie powinno być trudne ), kompletnie nie trafił ze zmianami ( zmienił zawodników złych na gorszych ). Co do jego licencji UEFA PRO - nie każdy kto dostaje prawojazdy będzie kimś więcej niż niedzielnym kierowcą.
3. Grę Kowalskiego trafnie podsumował komentator ( koleś co wraz z partnerem spuścił Piasta z ligi z największym workiem bramek stanowi o "sile" obrony Wisły ).
Żal patrzeć i tyle.
|