snyrting napisał(a):

Dla mnie przerażające jest to, że taki trener jak pan Kulawik zajmuje się naszą młodzieżą...
Mam nadzieję, że wraz z budową prawdziwego sztabu szkoleniowego ktoś się tym panem zajmie.
|
Żebyś się nie zdziwił...
Cytat:
|
„Z Tomaszem Kulawikiem przeprowadziłem rozmowę zaraz po tym, gdy trener Kasperczak podał się do dymisji” – wyjawił prezes. „Zapytałem go, czy poprowadzi w najbliższym czasie drużynę, równocześnie informując go, że jest jedną z naszych nadziei szkoleniowych. Powiedziałem mu, że jeszcze nie teraz, ale na pewno kiedyś będzie trenerem pierwszej drużyny. '
|
To jest fragment wypowiedzi prezesa Basałaja z oficjalnej. Załaczam link do
całego tekstu