Wyświetl pojedynczy post
bulbasek
Member
 
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#550
Stary 08.08.2010, 20:48
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie przerażające jest to, że taki trener jak pan Kulawik zajmuje się naszą młodzieżą...

Mam nadzieję, że wraz z budową prawdziwego sztabu szkoleniowego ktoś się tym panem zajmie.
Żebyś się nie zdziwił...

Cytat:
„Z Tomaszem Kulawikiem przeprowadziłem rozmowę zaraz po tym, gdy trener Kasperczak podał się do dymisji” – wyjawił prezes. „Zapytałem go, czy poprowadzi w najbliższym czasie drużynę, równocześnie informując go, że jest jedną z naszych nadziei szkoleniowych. Powiedziałem mu, że jeszcze nie teraz, ale na pewno kiedyś będzie trenerem pierwszej drużyny. '
To jest fragment wypowiedzi prezesa Basałaja z oficjalnej. Załaczam link do całego tekstu
Odpowiedz cytując