Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#547
Stary 08.08.2010, 20:44
Decyzje Kulawika naprawdę śmieszne... o ile wyjście Rado byłem wstanie zrozumieć, chciał dać szanse młodemu chłopakowi i pokazać gwiazdą że trzeba zasuwać, późniejsze wprowadzenie Boguskiego na środek pomocy określę jako komedie... musiał ratować sytuacje wprowadzając Wilka bo środek pola kompletnie nie istniał. Kulawik jakis taki kompletnie bez charyzmy... nie chcę oceniać ale według mnie nie jest to dobry trener dla naszych młodzików.
Odpowiedz cytując