tofik napisał(a):

|
Dla mnie Małecki to jest taki typowy bezmyślny siepacz. Człowiek ataktyczny. Nie podejrzewam go, by był w stanie spamiętać jakiekolewiek wytyczne trenera. Pustka. Ile on dobrych decyzji podejmuje na mecz ? Walczy, stara się, cały czas do przodu. Ale kariery zagranicznej to on nie zrobi. Jak przyjdą do Wisły lepsi zawodnicy to też w Wiśle jej nie zrobi. Trafił po prostu na jeden z najgorszych okresów piłkarskich.
|
Z całym szacunkiem, ale wtedy kiedy to nastąpi to pewnie nikt z obecnej kadry też tej kariery nie zrobi, bo ciężko znaleźć lepszych i w tym dramat.