DevilMayCry napisał(a):

|
a mało razy to nam dzisiaj dupę ratował?
|
No i właśnie przez takie głupkowate podejście do piłkarzy, jakie prezentujesz, mamy co mamy.
Obserwowałeś go?
Jeśli tak to zastanów się, co będzie, jak zagrają przeciw niemu lepsi napastnicy.
Ludzie, przestańcie patrzeć na Wisłę pod kątem rywalizacji z Arką, Polonią Bytom czy Przebojem Wolbrom.
Naprawdę Wasze ambicje nie sięgają wyżej?