|
Znęcacie sie na tym Bunozą jednak ja uważam ze jak on będzie miał jakiegoś normalnego partnera w obronie, bo Kowalski po tym meczu nie powinien juz byc w kadrze pierwszego zespołu, to nie będzie tak zle. W moim odczuciu z minuty na minute był coraz pewniejszy w interwencjach wygrał chyba wszystkie główki, popełnił 2 bardzo poważne błędy jednak powtórzę jak by grał z dobrym partnerem to jest szansa że coś z niego będzie. Boguski powinien pograć w ME razem z Kowalskim
|