iq1000 napisał(a):

1-10
Pawełek 9
Diaz 5
Bunoza 6
Kowalski 6
Cikosz 7
Kirm 7
Sobolewski 8
Rado 7
Małecki 8
Piotr Brożek 6
Paweł Brożek 5
Boguski 1
Żurawski 3
Wilk za krótko
|
Dla mnie Sobolewski przeszedło koło meczu. Wg mnie najgorszy(nie liczę Boguskiego, bo On jest poza kategoriami) zawodnik Wisły. Miał może, trzy zrywy, które na pewno na plus. Poza tym słabo jak na kapitana.
Na plus Małecki, Kirm, Diaz i Czikos za walke i próby zrobienia czegoś sensownego, ale też słabo.
Bunoza na pewno zdecydowanie lepiej od Kowalskiego, ale też bez szału.
Brożki bardzo kiepsko.
Ogólnie gra beznadziejna. Bardzo ciężko będzie o korzystny wynik w następnym meczu.