Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#527
Stary 08.08.2010, 20:30
iq1000 napisał(a):Wyświetl post
1-10

Pawełek 9
Diaz 5
Bunoza 6
Kowalski 6
Cikosz 7
Kirm 7
Sobolewski 8
Rado 7
Małecki 8
Piotr Brożek 6
Paweł Brożek 5
Boguski 1
Żurawski 3
Wilk za krótko
Dla mnie Sobolewski przeszedło koło meczu. Wg mnie najgorszy(nie liczę Boguskiego, bo On jest poza kategoriami) zawodnik Wisły. Miał może, trzy zrywy, które na pewno na plus. Poza tym słabo jak na kapitana.

Na plus Małecki, Kirm, Diaz i Czikos za walke i próby zrobienia czegoś sensownego, ale też słabo.

Bunoza na pewno zdecydowanie lepiej od Kowalskiego, ale też bez szału.

Brożki bardzo kiepsko.

Ogólnie gra beznadziejna. Bardzo ciężko będzie o korzystny wynik w następnym meczu.
Odpowiedz cytując