Wyświetl pojedynczy post
glutusmaximus
Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.08.2010, 20:29
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie przerażające jest to, że taki trener jak pan Kulawik zajmuje się naszą młodzieżą...

Mam nadzieję, że wraz z budową prawdziwego sztabu szkoleniowego ktoś się tym panem zajmie.


święte słowa. Nie wiem czy to Kula wychował takiego Kowalskiego, ale jak koleś po tylu latach treningów ma problem z podstawami to ktoś go przez te lata trenował i oceniał jego przydatność.
Odpowiedz cytując