Dobre spotkanie zagrał Kirm.Naprawdę zagrał parę ciekawych piłek i się angażował.Małecki najlepiej grał dzisiaj,ale nie rozumiem co macie do Bunozy

Jesteście przyzwyczajeni do Głowy i Marcelo a Bunoza no jest słabszy od nich.Osman już w Łodzi musi grać!!Bo Kowalski to co robi przy wyskokach do piłki to jest żenada!!Przegrywa pojedynki główkowe i udaje,że coś mu się stało.Tak samo jak z Karabahem.Chciałem Riosa zobaczyć ale cóż.A Boguski to ja nie mam słów.To co zrobił jak mu podał Mały to była KOMPROMITACJA!!Przecież u mnie na nierównym boisku lepiej przyjmujemy piłkę!!DO ME!!!