Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#518
Stary 08.08.2010, 20:28
chester2010 napisał(a):Wyświetl post
Spoko , Oni się będą zgrywać ze sobą nie wiadomo ile , a ten Bunoza czy jak mu tam , to nie widzę go ... , Pawełek o dziwo zagrał dobry mecz ... coż ważne 3 Pkt w świetle Lecha , zobaczymy jak jutro Elka pojedzie ...
Przeciez Legia gra 13-tego i 16-tego.
Odpowiedz cytując