chester2010 napisał(a):

|
Spoko , Oni się będą zgrywać ze sobą nie wiadomo ile , a ten Bunoza czy jak mu tam , to nie widzę go ... , Pawełek o dziwo zagrał dobry mecz ... coż ważne 3 Pkt w świetle Lecha , zobaczymy jak jutro Elka pojedzie ...
|
Przeciez Legia gra 13-tego i 16-tego.