Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
Rahmad
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
514
08.08.2010, 20:24
Zestawienie składu interesujące i trochę eksperymentalne,ale najważniejsze ze są 3 punkty...dobrze,że Małecki coś gra...
Rahmad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rahmad
Znajdź inne posty napisane przez Rahmad