|
Mecz żenujący, poziom napastników wstyd, hańba, żenada, skandal jak dla mnie to nie można nic powiedzieć pozytywnego o tym meczu. Nasi to gwiazdeczki i tyle!! A trener to ja nie wiem co pan Kulawik K*rwa robił przez ostatnie 3 tygodnie jak daje zagrac Super Bogusiowi co piłki nie umie przyjąć, nie umie uderzyć nic nie umie. Decyzje Małego kiedy strzelać kiedy podawać nie do komentarza, a temat Mały jaki wykonawca stałych fragmentów gry to jakaś epicka porażka niech wreszcie przyjdzie trener który mu tego ZABRONI. A jeszcze jedno trenerowi gratuluje zmian tylko o jednej można powiedzieć że niczego nie zepsuła bo wszedł Wilk za już wykończonego Kirma dzięki któremu dziś wygraliśmy i to jedyne z czego się można cieszyć. PODKREŚLĘ TO BYŁ DRAMAT !!!!!!
PS. A i jeszcze jedno mimo wielu niepewnych interwencji dziś w Wiśle PAWEŁEK MVP
|