Ważne 3 punkty! Tylko to.
Styl i gra słaba, a gra obronna bardzo słaba.
Pawełek - najlepszy - wygrał nam mecz!
Małecki - dobry mecz
Kirm - pierwsza połowa dobra, druga trochę gorzej
To najlepsi gracze w tym słabym meczu
Pozytyw?
Nie zgubiliśmy punktów na starcie. Tylko tyle i aż tyle
