Temat
:
Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15
Wyświetl pojedynczy post
glutusmaximus
Member
Od: 02.2006
Offline
#
492
08.08.2010, 20:11
Jak równy z równym z arką. Brawo za przygotowanie drużyny panie henryku. Fantastycznie gramy piłką. Bosko
glutusmaximus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do glutusmaximus
Znajdź inne posty napisane przez glutusmaximus