Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.08.2010, 20:10
Dlatego właśnie przegrywamy w pucharach. Jak takie cioty w lidze są do ogrania. Poziom żaden z obydwu stron. Lepsza drużyna by nam tu wlepiła jak to zrobił Karabach. Coś czuję, że jak się ta drużyna nie ogarnie, to może nie być podium.
Odpowiedz cytując