Wyświetl pojedynczy post
=Metatron=
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Z sektora C2

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#456
Stary 08.08.2010, 20:06
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
Kulawik wie, że jego zadaniem jest nie zgubienie punktów. Dlatego woli wprowadzić defensywnego gracza niż napastnika
To rozumiem. Rozumiem jego minimalizm, bo w końcu po co z beznadziejną Arką strzelić 2, 3 gole. W końcu i tak wszystko się zwali na Kaspra. Nie rozumiem Rado, którego zmienia po pierwszej połowie i Boguskiego.
450 km od R22



Odpowiedz cytując