Incognito2192 napisał(a):

|
Kulawik wie, że jego zadaniem jest nie zgubienie punktów. Dlatego woli wprowadzić defensywnego gracza niż napastnika
|
To rozumiem. Rozumiem jego minimalizm, bo w końcu po co z beznadziejną Arką strzelić 2, 3 gole. W końcu i tak wszystko się zwali na Kaspra. Nie rozumiem Rado, którego zmienia po pierwszej połowie i Boguskiego.