Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#454
Stary 08.08.2010, 20:06
Marcinnno napisał(a):Wyświetl post
Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.
Niestety, najgorsze jest to, że przyjdzie nowy trener, prześledzi skład Wisły w ostatnich meczach i wystawi Boguskiego. . A ten kolejna akcje spier*olił.
Odpowiedz cytując