Marcinnno napisał(a):

|
Boguski wszedł : spierdzielił dwie akcje + złe podanie na naszej połowie po , której była sytuacja bardzo dobra dla Arki.
|
Niestety, najgorsze jest to, że przyjdzie nowy trener, prześledzi skład Wisły w ostatnich meczach i wystawi Boguskiego. . A ten kolejna akcje spier*olił.