Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#448
Stary 08.08.2010, 20:05
Nie mam nic do Boguskiego, bo pamiętam go jak był w formie i ładnie chodził...
Ale na Boga jak nic nie gra od przynajmniej 3 meczów to musi siedzieć na ławie albo na trybunach.
Dajcie grać innym.
Odpowiedz cytując